بیمار کردن مردم محصول تجارت نوین

دکتر علی کرمی استاد دانشگاه معتقد است که رواج محصولات تراریخته توطئه صهیونیسم برای بیمار کردن ملت ایران و مصداق جدی خط نفوذ است.

با محصولات دستکاری شده مردم را عمداً بیمار میکنند / بیماری مردم با منافع این شرکتها گره خورده

دکتر علی کرمی بیان می کند : یه تازگی کتابی به دستم رسیده، که چند ماه پیش در آمریکا چاپ شده؛ این کتاب یبش از ۱۱۵۰ مرجع علمی دارد. طبق آخرین مطالعات با افشای اسناد پشت پرده شرکتهای تولید تراریخته دنیا، گفته که اینها برای فروش محصولاتشان به راحتی به مردم دروغ می گویند. در این کتاب یک وکیل، ده سال تحقیق کرده، و دروغهای پشت پرده این شرکتهای سرمایه داری را فاش کرده است؛ الآن هم این فرد را تهدید به ترور کرده اند؛ چون با صنایع هزاران میلیارد دلاری در افتاده. بعضیها می گویند اگر این محصولات مشکلی دارد، مگر آمریکاییها دیوانه اند که این محصولات را مصرف می کنند؟ ولی واقعیت این است که اصلاً برای شرکتهای سرمایه داری امریکایی، جان مردم مهم نیست؛ چه آمریکایی باشد و چه اسراییلی؛ چرا؟ چون اینجا دو تجارت شیرین وجود دارد: غذای آلوده منجر به بیماری می شود؛ و از آن سو، بیمار نیازمند دارو و درمان است! صنعت دارویی و پزشکی هم یک صنعت مولتی ترلیارد دلاری است؛ تجهیزات پزشکی، آزمایشگاه، دارو، درمان، سی تی اسکن ،دارو، شیمی درمانی. اینها تجارت است؛ سرمایه داری یعنی همین؛ ملاک پول است؛ از این راههای کثیف پول درمی آورند؛ البته در اروپا اوضاع کمی فرق دارد.

باید اینطور گفت که بیماری مردم بصورت مستقیم با منافع این شرکتها گره خورده است . اسنادی وجود دارد که برخی کمپانیهای عظیم دارویی برای فروش داروها و واکسنهایشان، مردم را عمداً بیمار می کنند؛ یا همه گیری و اپیدمی را شایع می کنند، که واکسنها و داروهایشان را بفروشند؛ که سی تی اسکنهای جدید بسازند. شرکتهای عظیم الکترونیک دنیا، فروشنده سی تی اسکنهای صدمیلیاردی هستند. هر چند سال هم مدل جدیدش را می آورند؛ یعنی ما دائم به این دستگاهها وابسته هستیم. دکتر اکبری، رئیس مؤسسه سرطان، گزارشی دادند که ۸۰ درصد از رادیولوژیها و عکس برداریها و سی تی اسکنهایی که در ایران انجام می شود ضروری نیست. پزشکان در امریکا با دشواری رادیولوژی و تصویربرداری تجویز می کنند؛ می گویند برای چه به بدن اشعه وارد کنیم؟ در ایران پزشک سریع و در شرایطی که شاید ضرورتی نداشته باشد، می نویسد که عکس بگیر؛ این خلاف پزشکی دنیاست. در ایران مصرف آنتی بیوتیکها و داروهای شیمیایی بسیار زیاد است. براساس مطالعات در کشور آلمان 70 درصد داروها منشا گیاهی دارند، ولی در ایران ۸۹ درصد داروها شیمیایی هستند. چرا ما به این روز در آمده ایم؟ چرا طب سنتی اسلامی را از ما گرفتند؟ مگر ابوعلی سینا مردم را درمان نمی کرد؟ مگر از موادشیمیایی استفاده می کرد؟ چرا حجامت را در ایران نابود کردند؟ چرا رئیس انتقال خون باید بگوید کسی که حجامت کرده نمی تواند خون بدهد؟ چرا طب سنتی اسلامی ایرانی را در کشور ما تقریباً نابود کردند؟ چون داروهای شیمیایی خود را به ما بفروشند؟ سموم کشاورزی و انواع مواد شیمیایی آرایشی و خطرناک؛ و حالا هم مواد غذایی آلوده را در کشور توزیع کنند؛ که تغذیه ناسالم سبب بیماری شود، و بعد بروند طرف دارو و درمان؛ آن هم شیمیایی. البته آنها این کار را از  ۵۰ یا ۶۰ سال پیش شروع کردند، و سبک زندگی سالم اسلامی ایرانی سالم ما را نابود کردند و بازار طب سنتی اسلامی را برای فروش میلیاردها میلیارد دارو به ایران نابود کردند. اگر سری به بیمارستانها بزنید، می بینید که در اورژانسها جمعیت قابل توجهی نشسته اند؛ اصلاً جا نیست! این بیماریها از کجا آمده؟ من باید تهدیدات زیستی را برای شما تعریف کنم. تهدید زیستی فقط این نیست که جنگ میکروبی کنند؛ یا بیوتروریسم این نیست که با میکروبی، ویروسی فردی را ترور بیولوژیک کنند؛ این برداشت از تهدیدات نوین زیستی ساده لوحانه است؛ این طور نیست؛ بله الآن از طریق غذای آلوده، داروی آلوده، واکسن آلوده، لوازم آرایش آلوده از طریق مکملهای هورمون دار، جوانان و ملت ما را تهدید می کنند، ما را بیمار می کنند.

محصولات تراریخته عمدتاً دو هدف اصلی را دنبال می‌کند؛ اول کم کردن سموم؛ که عرض کردم در این مورد مصرف سموم کم که نشده، افزایش داشته است؛ و به دلیل جهش ژنتیک و مقاومت آفت‌ها، موفق نشدند؛ و دوم افزایش محصول و کم کردن گرسنگی در جهان؛ در این مورد هم جالب است بگویم که یکی از متخصصین و دانشمندان مؤسسه اصلاح بذر کشور در جلسه رسمی اعلام کرد، که ما با همین روش‌های اصلاح بذر علمی که داریم انواع رده‌های مختلف با ویژگی‌ها و عملکرد تولید بسیار خوب داریم، که محصولش بسیار بیشتر از تراریخته و باکیفیت‌تر است! و فرمودند بنابراین ما اصلاً نیازی به تراریخته نداریم؛ برای اینکه مشکل ما این نیست؛ مشکلات ما در کشاورزی چیزهای مهم‌تری است؛ مثل فرسایش خاک  و سیاست‌گذاری و توزیع و غیره. ترا ریخته فعلاً مشکلی از کشور و جهان حل نمی‌کند؛ این‌یک تجارت است، برای اینکه بذر عقیم را به کشاورز بدهند، که هرسال به آن شرکت فروشنده بذر وابسته باشد؛ درواقع توطئه این است، که با ابزار غذا کشور و مردم را کنترل کنند. غذا به یک سلاح برای کنترل مردم جهان تبدیل‌شده است؛ بعداً درباره این پروژه سازماندهی‌شده که سال ۱۹۷۴ کیسنیجر در امنیت ملی امریکا آن را پایه گذاشت صحبت خواهم کرد؛ تا مسئولین کشور و مدیران و تصمیم‌گیرندگان کشور بدانند این‌یک طرح بلندمدت برای کنترل جهان است؛ به‌وسیله دو عامل؛ یکی انرژی و دیگری غذا و دارو.

دیدگاه ها بسته شده است