برنامه مخفی برای کاهش جمعیت جهان

 

سال 1972:

سازمان بهداشت جهانی، برنامه‌ی گسترده‌ی واکسیناسیون میلیون‌‌ها آفریقایی را در برابر بیماری آبله به عهده می‌گیرد. این واکسن آبله را به ویروس ایدز آلوده می‌کنند تا بتوانند برنامه‌ی کاهش جمعیت را که از سوی روچیلدها پشتیبانی مالی می‌شود، در میان جمعیت سیاه‌پوست فقیر که با آهنگی سریع در حال افزایش است، آغاز کنند.

واکسن آبله آلوده به ویروس ایدز

سال 1974:

دردهم دسامبر، شورای امنیت ملی آمریکا تحت ریاست هنری کیسینجر، تحقیق طبقه‌بندی‌شده‌ی دویست‌صفحه‌ای را تحت عنوان «گزارش 200، تحقیق در خصوص امنیت ملی: پی آمده‌ای رشد جمعیت جهان برای امنیت ایالات‌متحده و منافع خارجی» به اتمام می‌رساند. این تحقیق به‌دروغ ادعا می‌کند که رشد جمعیت در به‌اصطلاح کشورهای کمتر توسعه‌یافته، تهدید بزرگی برای امنیت ملی ایالات‌متحده است و طرح مخفیانه‌ای را برای کاهش رشد جمعیت در آن کشورها از طریق کنترل موالید، جنگ و قحطی تشریح می‌نماید.

هنری کیسینجر و گزارش 200

سال 1978:

بیش از یک‌هزارم مرد هم‌جنس‌باز بی‌بندوبار در امور جنسی در ایالات‌متحده، تحت برنامه‌ی واکسیناسیون آزمایشی بیماری هپاتیت ب قرار می‌گیرند. مؤسسه‌ی ملی بهداشت(National Institute of Health = NIH) و مرکز کنترل بیماری (Centers for Disease Control = CDC)، از این طرح حمایت مالی می‌کنند و رئیس بانک خون شهر نیویورک دکتر ولف اشموگنر (Wolf Schmugner)، یهودی لهستانی متولد سال 1919، اجرای این طرح را بر عهده دارد.

این واکسیناسیون به‌طور عمدی با سلاح میکروبی که به ویروس ایدز معروف است، آغشته می‌شود و تا سال 1981 مرکز کنترل بیماری ادعا می‌کند که فقط 6 درصد از دریافت‌کنندگان واکسن هپاتیت ب به ایدز مبتلا شده‌اند. بااین‌حال، در سال 1984 آمار واقعی 64 درصد اعلام می‌شود؛ رقمی که هنوز هم جای افزایش دارد؛ چراکه تحقیقات کامل در این خصوص محرمانه باقی‌مانده است.

سال 1980:

یادمان جورجیا گایداستونز يا همان سنگ‌های راهنمای جرجیا (Georgia Guidestones) در بخش اِلبرت (Elbert) ایالت جورجیا نصب می‌شود. بر روی این یادمان سنگی، ده نکته نوشته‌شده که اولین مورد، این عبارت است:

جمعیت بشر را ازلحاظ توازن دائمی با طبیعت، زیر پانصد میلیون نفر حفظ کنید.

با توجه به این‌که جمعیت جهان در این زمان شش میلیارد نفر است، پیروی از مطلب مزبور به معنای کاهش نه‌دهم از جمعیت جهان است. جالب اینجا است که در 24 ژوئیه، سندی با عنوان «گزارش جهانی 2000» که توسط سایروس ونس (Cyrus R. Vance)، وزیر پیشین امور خارجه نوشته‌شده بود، به رئیس‌جمهور کارتر ارائه می‌شود. این گزارش نشان می‌دهد با توجه به افزایش چشمگیر و مورد انتظار جمعیت جهان، منابع سیاره‌ی زمین برای تأمین این جمعیت ناکافی است؛ ازاین‌رو خواستار کاهش صد میلیون نفر از جمعیت آمریکا تا سال 2050 میلادی می‌شود.

سال 2004:

رهبران اسلامی در شمال نیجریه ادعا می‌کنند برنامه‌ی ایمن‌سازی فلج اطفال صندوق کودکان سازمان ملل متحد (یونیسف) (UNICEF) بخشی از توطئه‌ی ایالات‌متحده برای کاهش جمعیت این منطقه از طریق اشاعه‌ی ویروس ایدز و مواد شیمیایی عقیم کننده است. آفریقایی‌ها می‌گویند تست‌های آزمایشگاهی‌شان وجود مواد آلوده‌کننده در این واکسن را نشان می‌دهد.

دولت ایالات متحد به‌منظور اثبات بی‌خطر بودن این واکسن، گروهی از دانشمندان، رهبران مذهبی و دیگران را به خارج اعزام می‌کند تا آزمایش مربوط به این واکسن را در آزمایشگاه‌های خارجی تصدیق نمایند. بااین‌حال، به‌محض این‌که تست‌های مزبور تکمیل می‌شود، آنان از انتشار نتایج خودداری می‌کنند.

منبع: كتاب صهیونیسم در مسیر سلطه ، نوشته: اندرو کارینگتن هیچکاک ، برگردان: محمد یاسر فرحزادی ، تهران: نشر ساقی.

 

 

دیدگاه ها بسته شده است