پروژه تربیت شیطانی

بر خلاف تصور بسیاری از افراد، تربیت فرزند از کودکی یا نوجوانی آغاز نمیشود.  بلکه از قبل از انعقاد نطفه، آغاز میشود و اهلبیت علیهم السلام، آداب بسیار زیادی را در باب انعقاد نطفه و نیز ایام بارداری و شیردهی بیان کرده اند که در تربیت اخلاقی و دینی فرزندان، بسیار مؤثر است. اما متأسفانه کمتر کسی از این آداب، آگاهی دارد و آنها را به کار میگیرد.  و امروزه به اسم پیشرفت و علم، روش هایی را برای بارداری و انعقاد نطفه اختراع کرده اند که نه تنها هیچیک از آداب اسلامی در آنها رعایت نمی شود بلکه آداب شیطانی در این روش ها اجرا میشود.  در این سلسله مباحث به برخی از این روشها، که باعث تربیت غلط و نادرست و حتّی تربیت شیطانی فرزندان می شود، اشاره می کنیم.

لقاح مصنوعی

در این روش، ابتدا یک نمونه اسپرم از مرد گرفته میشود. سپس مایع منی در آزمایشگاه، آنالیز میشود . اسپرمهای سالم و پر تحرک جدا می‌شوند.  سپس این اسپرمهای پر تحرک، در اختیار پزشک قرار میگیرد تا تزریق داخل رحمی را انجام ده روش دیگر این است که تخمک‌های زن، در ظرفی داخل آزمایشگاه با اسپرم ترکیب می‌شود.

پس از گذشت ۳ تا ۵ روز از لقاح، در داخل رحم قرار داده می‌شود . در بسیاری از موارد، مایع منی به وسیله استمناء در آزمایشگاه گرفته میشود و حتی توصیه می شود برای اینکه نتیجه آزمایش بهتر باشد، از استمناء استفاده شود نه نزدیکی با همسر !! این کار علاوه بر اینکه حرام هست، در تربیت اخلاقی و اعتقادی نوزاد بسیار مهم است. 

از اینکه این لفظ را به کار می برم پوزش میطلبم اما حرام زاده بودن فقط از طریق گناهانی مانند زنا ایجاد نمیشود. خروج منی و اسپرم با هر روش حرام، باعث حرام زاده شدن میشود. به نظر شما فرزندانی که از این راه به دنیا می‌آیند، قابل تربیت هستند؟ قاتلان امام حسین علیه‌السلام، از نطفه‌های حرام به دنیا آمده بودند.

امام صادق علیه‌السلام فرمودند: 
هرگاه یکی از شما می‌خواهد نزدیکی کند، باید نام خدا را ببرد. اگر این کار را نکند و همسرش باردار شود، شیطان در این فرزند شریک می‌شود و این شراکت شیطان، با دوستی و دشمنی ما شناخته می‌شود (یعنی اگر نطفه بدون بسم‌الله و یاد خدا منعقد شود، بچه از دشمنان اهل‌بیت علیهم السلام می‌شود قَالَ الصَّادِقُ علیه السلام‏ إِذَا أَتَى أَحَدُكُمْ أَهْلَهُ فَلْيَذْكُرِ اللَّهَ فَإِنَّ مَنْ لَمْ‏ يَذْكُرِ اللَّهَ عِنْدَ الْجِمَاعِ وَ كَانَ مِنْهُ وَلَدٌ كَانَ ذَلِكَ شِرْكَ شَيْطَانٍ وَ يُعْرَفُ ذَلِكَ بِحُبِّنَا وَ بُغْضِنَا. (من لا يحضره الفقيه ؛ ج‏ ۳ ؛ ص۴۰۴ ح ۴۴۱۴)

در برخی از روایات سفارش به وضو گرفتن و خواندن نماز شده است در زمانی که قصد انعقاد نطفه و تولیدمثل هست. آیا هنگامی‌که اسپرم در آزمایشگاه و به روش استمناء، گرفته می‌شود یا زمانی که این اسپرم با تخمک ترکیب می‌شود یا زمانی که در رحم قرار می‌گیرد، ذکر خدا و بسم‌الله گفته می‌شود؟ نسلی که توسط این نوع لقاح، ایجاد می‌شود، دوست اهل‌بیت خواهند بود یا دشمن؟
همچنین حالت انتقال نطفه و انعقاد نطفه بسیار مهم است. نگاه کردن به عورت زن توسط پزشک زن هم حرام است، مگر در حالت اضطرار. (آیا انتقال نطفه با این روش، اضطرار است؟) حتّی نگاه کردن مرد به عورت همسرش هنگام انعقاد نطفه، عوارضی مانند کوری دارد.بنابراین در هنگام انتقال نطفه هم یک حرام دیگر انجام می‌شود که تأثیرات مادی و معنوی بر روی جنین می‌گذارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *